Youtube - Animated World

kliknutím na obrázek přehrajete video

Elk Cloner je jedním z prvních známých počítačových virů. Připojoval se k operačnímu systému Apple II a byl distribuován pomocí diskety. Bylo to spojené s počítačovou hrou.

Project Mercury: Mercury-Redstone 2: Šimpanz Ham cestuje do vesmíru. Šest minut byl ve stavu beztíže.

Alexander Selkirk je zachráněn poté, co zůstal na pustém ostrově, což inspirovalo dobrodružnou knihu Daniela Defoea Robinson Crusoe.

Program raketoplánu: Mise STS-41-B: Astronauti Bruce McCandless II a Robert L. Stewart podniknou první cestu vesmírem bez připoutanosti pomocí Manned Maneuvering Unit (MMU).

Hollywoodský chodník slávy je založen. Hollywoodský chodník slávy je historická památka, která se skládá z více než 2 700[1] pěticípých teracových a mosazných hvězd zasazených do chodníků podél 15 bloků Hollywood Boulevard

Anglický podnikatel Henry Lindfield se stal prvním řidičem, který zemřel při dopravní nehodě. Na kopci Russell Hill ve Velkém Londýně ztratil kvůli selhání brzd a řízení v důsledku tehdejší rychlosti 30 kilometrů v hodině kontrolu nad vozem a neovladatelná jízda skončila až při nárazu do strom.

Vrtná souprava Ocean Ranger se potopí během bouře u pobřeží Newfoundlandu a zabije 84 pracovníků. Ocean Ranger byla poloponorná mobilní pobřežní vrtná jednotka, která se potopila v kanadských vodách dne 15. února 1982.

Sériový vrah Jeffrey Dahmer je v Milwaukee odsouzen k 15 doživotním vězení. Jeffrey Lionel Dahmer (21. května 1960 - 28. listopadu 1994), také známý jako Milwaukee Cannibal nebo Milwaukee Monster,

Druhá světová válka: Během bitvy o Iwo Jima japonská letadla kamikadze potopí doprovodnou loď USS Bismarck Sea a poškodí USS Saratoga.

Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky